Jestem psychologiem i psychoterapeutą, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie kliniczne zdobyłam na Oddziale Dziennym Kliniki Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i w ośrodku dla osób po kryzysach psychicznych prowadzonym przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej.

Pracuję w Ośrodku Poradnictwa i Terapii Rodzin Stowarzyszenia Dobrej Nadziei, gdzie prowadzę indywidualną psychoterapię dorosłych oraz psychoterapię par i rodzin.

Ukończyłam 5-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wcześniej ukończyłam studia podyplomowe w zakresie oddziaływań terapeutycznych w wieku rozwojowym w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego i psychologię ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Wierzę, że warunkiem satysfakcjonującego życia jest bycie dobrym dla samego siebie. Wrażliwym na swoje potrzeby. Wyrozumiałym dla swoich niedoskonałości. Cierpliwym wobec tego, czego nie można zmienić. Sama wiem, jak ciężko to czasem przychodzi. I wiem, że psychoterapia w tym pomaga.

Prowadzę również psychoterapię w języku angielskim.

Zapraszam na spotkanie.

Barbara Bialikiewicz - ZnanyLekarz.pl