Jestem psychoterapeutą w procesie certyfikacji oraz trenerem warsztatu umiejętności psychospołecznych.

Ukończyłam całościowy 5-letni kurs psychoterapii w Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, uprawniający do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Wcześniej ukończyłam szkolenie psychologiczne i psychoterapeutyczne w Instytucie Psychologii Stosowanej w Warszawie oraz szkolenie trenerskie w Instytucie Treningu i Edukacji Psychologicznej w Krakowie, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Ambulatorium Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Krakowskim Instytucie Psychoterapii.

Pracuję w Ośrodku Poradnictwa i Terapii Rodzin Stowarzyszenia „Dobrej Nadziei” w Krakowie, gdzie prowadzę terapię rodzin i par, oraz w Małopolskim Centrum Psychoterapii Klinika Małżeńska, gdzie prowadzę psychoterapię małżeńską, rodzinną oraz indywidualną osób dorosłych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W ramach rozwoju zawodowego podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Jako terapeuta stosuję głównie systemowo-psychodynamiczny nurt rozumienia sytuacji problemowej, z uważnością na potrzeby zgłaszane przez osoby zwracające się do mnie o pomoc. Wierzę, że warunkiem skutecznej pomocy jest wiedza, doświadczenie i wrażliwość. Staram się nieustannie je w sobie rozwijać. Wierzę, że wszyscy możemy zmieniać świat na lepsze, zmieniając przede wszystkim siebie. Zmiany wiążą się z przełamywaniem utartych schematów i mogą budzić lęk. Są wyprawą w nieznane. Pragnę towarzyszyć Ci w tej podróży.

Zapraszam na spotkanie.

Beata Krzyżanowska - ZnanyLekarz.pl